بیمه عمر و سرمایه گذاری

مزایای بیمه عمر چیست؟ بیمه عمر چیست؟ شاید نام بیمه عمر را زیاد شنیده باشید، اما آیا با مزایای آن آشنا هستید؟ برای انتخاب بهترین بیمه عمر نیاز به مشاوره خواهید داشت، اما قبل از آن بهتر است با مزایای این بیمه آشنا شوید. بنابر اعلام بیمه بازار، آیا خرید این بیمه برای شما، خانواده و آینده فرزندانتان ارزشمند است؟ ایران آمار کمترین درصد استفاده از بیمه عمر را در جهان دارد. شاید بتوان گفت یکی از دلایل آن عدم آشنایی کافی با مزایای بیمه عمر و پوشش‎های تکمیلی آن است. آیا می‌دانید چه افرادی می‌توانند بیمه عمر داشته باشند و خرید آن‌ها با چه هدفی است؟ بیمه عمر انواع و پوشش‌های متنوعی دارد که متناسب با نیاز و توان پرداخت شما قابل دریافت است. شما می‌توانید برای انتخاب بهترین بیمه عمر از متخصصان بیمه عمر بیمه بازار بصورت رایگان مشاوره بگیرید. برخی از پوشش‌های اضافی که با خرید بیمه عمر می‌توانید داشته باشید عبارتنداز: پرداخت هزینه‌های پزشکی در صورت بروز حادثه – پرداخت خسارت در صورت بروز امراض خاص – پرداخت سرمایه فوت به بازماندگان – پرداخت وام‎هایی مانند وام مسکن یا خودرو – پرداخت خسارت در صورت از کارافتادگی – پرداخت خسارت برای نقص عضو بر اثر حادثه موارد فوق برخی از مزایای بیمه عمر است. این بیمه پوشش‌های بیشتری را می‌تواند داشته باشد و حتی بسته به شرکت بیمه‌گر می‌تواند از مزایای متنوعی برخوردار باشد. بیمه عمر علاوه بر اینکه می‌تواند یک سرمایه‌گذاری مطمئن برای آینده باشد، می‌تواند ما را در برابر عواقب حوادث پیش‌بینی نشده بیمه کند و با توجه به پوشش‌هایی که برای بیمه عمر خود انتخاب می‌کنیم، می‌توانیم تا حد قابل قبولی عواقب حوادث غیرمترقبه را برای خود و خانواده تعدیل کنیم. البته باید به این نکته توجه کرد، درصورتی که بیمه عمر را بعنوان یک راه سرمایه‌گذاری انتخاب کرده‌اید، در انتخاب پوشش‌های اضافی دقت نمایید، زیرا شرکت بیمه بابت ریسکی که از خسارات قبول می‌کند، از سرمایه فوت و ارزش بازخرید بیمه شما می‌کاهد.  

مزایای بیمه عمر :

بیمه عمر مزایای زیادی می‌تواند برای شما داشته باشد. باید به این نکته توجه کنید که هدفتان از خرید بیمه عمر چیست؟ اگر به چشم سرمایه‌گذاری به بیمه عمر نگاه می‌کنید یا اینکه آن را به عنوان پشتوانه خانواده و یا خطرات ناشی از حوادث غیر پیش‌بینی در نظر دارید. پیش از خرید می‌توانید از متخصصان بیمه‌بازار برای انتخاب بهترین بیمه عمر مشاوره بگیرید. انتخاب شرکت بیمه بخشی از خرید بهترین بیمه عمر است. خرید بیمه عمر آسیا، یا بیمه عمر پاسارگاد، یا سایر شرکت‌ها سوالی است که بیمه‌بازار بصورت بی‌طرف شما را به خوبی راهنمایی می‌کند. در ادامه به برخی از مزایای بیمه عمر می‌پردازیم.

اندوخته بیمه عمر :

شما با پرداخت مبلغ اندکی در سال، می‌توانید در بلندمدت اندوخته قابل توجهی دریافت نمایید که به نسبت اشکال دیگر سرمایه‌گذاری، سود بیشتری به آن تعلق خواهد گرفت. سرمایه‌گذاری در بیمه عمر، یک سرمایه مطمئن، بدون ریسک و با سود روزشمار تضمین شده است. این اندوخته بعد از مدت یک سال به صورت یکجا و پس از ۱۰ سال به صورت مستمری قابل برداشت است.

مستمری بازنشستگی(کلیک کنید)

اگر هر زمان نتوانستید یا نخواستید که دیگر کار کنید، می‌توانید، روی مستمری بیمه عمر خود حساب کنید. پس از گذشت حداقل ۱۰ سال از قرارداد بیمه‌نامه، می‌توانید اندوخته حاصل از بیمه عمر را به صورت مستمری ماهانه دریافت کنید. این مستمری طبق قرارداد، می‌تواند مادام‌العمر یا در بازه‌های زمانی مشخص پرداخت شود.  

سرمایه فوت بیمه عمر

در صورت فوت بیمه‌شده، دغدغه مشکلات مالی، به مشکلات خانواده و بازماندگان وی اضافه نخواهد شد.   چرا که در صورت داشتن بیمه عمر، شرکت بیمه مسئولیت تأمین مالی خانواده را برعهده گرفته و به آنها سرمایه فوت پرداخت می‌کند. مبلغ سرمایه فوت بسته به میزان حق بیمه پرداختی و ضریب تشکیل سرمایه بیمه عمر تعیین می‌شود.    

   

ویژگی‌های ممتاز بیمه‌نامه تبسم (بیمه عمر و سرمایه‌گذاری) از شرکت بیمه باران

جهت اطلاع از شرایط فروش نقد و اقساطی این بیمه نامه اینجا کلیک فرمائید