‌‌ ویژگی‌های ممتاز بیمه‌نامه تبسم (بیمه عمر و سرمایه‌گذاری)

بیمه زندگی تبسم باران

روزهای سالمندی می‌تواند یکی از زیباترین دوران‌های زندگی هر فرد باشد؛ البته اگر در کنار عزیزانمان باشیم و بدون نگرانی و دغدغه مالی شاهد پربار شدن درختی باشیم که روزگار جوانی‌مان را برای محصول دادن آن گذاشته‌ایم. بیمه‌های زندگی یکی از مطمئن‌ترین روش‌هایی است که می‌تواند تلاش‌های گذشته را به آرامش و لذت آینده متصل کند و طعم شیرین امنیت خاطر و رفاه را برای ما به ارمغان بیاورد.

 

تنوع بیمه‌های زندگی آنقدر گسترده است که می‌تواند برای مقاصد مختلفی مانند تامین آتیه، حفظ سرمایه، حمایت از درآمد خانوارها هنگام فقدان سرپرست اصلی یا طرح‌های معافیت‌های مالیاتی استفاده شوند. ضمن اینکه افراد در طبقات اجتماعی با مشاغلی متفاوت و سطح درآمدهای گوناگون دغدغه‌های کمی و کیفی متفاوتی دارند. عده‌ای به دنبال محقق شدن اهداف مالی و سرمایه‌گذاری هستند؛ عده‌‌ای دیگر دغدغه معیشت خانواده در صورت غیاب خود را دارند و برخی نیز به واسطه مشاغل پر خطر نگران از کار‌‌افتادگی و گذران زندگی پس از حادثه‌ای ناگوار هستند. اما آنچه اغلب افراد را نگران می‌کند ترکیبی از تمام این موارد است.

به همین دلیل است که بیمه زندگی باران دست به کار شده تا قدم مهمی برای کاستن از نگرانی و دغدغه اقشار مختلف جامعه بردارد و با اضافه کردن ویژگی‌های منحصر به فردی به بیمه‌های عمر و سرمایه‌گذاری، محصول «بیمه زندگی تبسم باران» را به کامل‌ترین شکل جهت رفع تمامی این دغدغه ارائه کند.

 

 ویژگی‌های ممتاز بیمه‌نامه تبسم (بیمه عمر و سرمایه‌گذاری)

 

یکی از ویژگی‌های منحصر به فرد بیمه‌نامه تبسم این است که در این بیمه‌نامه پنج نفر به ‌طور همزمان می‌توانند تحت پوشش‌‌های بیمه‌ای متنوع در بازه زمانی 5 تا 106 سالگی قرار بگیرند؛ به همین دلیل است که بیمه‌نامه تبسم یکی از مناسب‌ترین گزینه‌ها برای پوشش خانواده است. در این صورت، اعضای خانواده ضمن بهره‌مندی از تنوع پوشش‌های بیمه‌ای از امکان پس‌انداز و سرمایه‌گذاری وجوه نیز بهره‌مند ‌شوند.

 

سبدهای سرمایه‌گذاری این بیمه زندگی با نرخ‌های سود تضمینی متفاوتی وجود دارند که خریدار بیمه‌‌نامه می‌تواند سبد سرمایه‌گذاری خود را بر اساس میزان بازده و شرایط هر سبد انتخاب کند.مشارکت در منافع مختص هر سبد سرمایه‌گذاری هم تا 10 روز بعد از پایان هر دوره سه ماهه در پورتال بیمه‌گذاران قابل مشاهده است و تا پایان ماه بعد از هر دوره شش ماهه، به بیمه‌گذاران تعلق می‌گیرد و قابل برداشت است.

 

در این نوع بیمه‌نامه شرایط تورمی کشور نیز لحاظ شده است و برای حفظ ارزش زمانی سرمایه بیمه، بیمه‌گذار می‌تواند با خرید بیمه‌‌نامه چند ساله، درصد رشد سالانه‌ای را جهت جبران اثرات تورم برای سرمایه فوت بیمه‌نامه و حق بیمه در نظر بگیرد. در مواقع از کار افتادگی نیز، از یک تا چهار برابر حق بیمه سالانه فرد، به او تعلق می‌گیرد.

 

همچنین در تبسم پوشش‌های اضافی مانند فوت و ازکارافتادگی ناشی از حادثه، هزینه پزشکی ناشی از حادثه، معافیت از پرداخت و مستمری ناشی از کارافتادگی و پوشش آخرین سال حیات وجود دارد. ضمن اینکه طیف بیماری‌های ویژه‌ای که در این بیمه‌نامه مورد پوشش قرار می‌گیرند به اندازه‌ای گسترده است که می‌تواند تضمین امنیت خاطر فرد بیمه‌شده باشد.

 

یکی دیگر از جذابیت‌های اصلی این بیمه‌نامه این است که با توجه به شرایط عمومی بیمه‌نامه، بیمه‌گذار می‌تواند سرمایه خود را بازخرید یا به موجب آن به اندازه 90 درصد ارزش بازخریدی بیمه‌نامه خود درخواست وام کند.‌‌ ضمن اینکه برای رفاه حال خریداران این بیمه‌نامه، امکان پرداخت حق‌بیمه به روش‌های ماهانه، دو ماهه، ، چهارماهه، شش ماهه، سالانه و یکجا در نظر گرفته شده است. ضمن اینکه پرداخت حق بیمه بدون هیچگونه محدودیت زمانی از جمله مزیت‌های منحصر به فرد این بیمه‌نامه است.

 

برای خرید بیمه‌نامه تبسم، می‌توانید به دفاتر بازاریابی یا نمایندگی‌های شرکت بیمه باران در شهر خود مراجعه کنید. با ورود به وب‌سایت شرکت بیمه زندگی باران به آدرس www.baraninsurance.com آدرس و نقشه نمایندگی‌های بیمه زندگی باران را دریافت کنید. ضمن اینکه شماره تلفن 78326000-021 آماده پاسخگویی به سوالات شماست.