طرح بزرگ تسهیلاتی قاصدک باران


 

توضیحات طرح قاصدک باران :

متقاضی با خرید این بیمه نامه و ثبت نام در آن پس از گذشت 15 سال می تواند ماهیانه حد اقل 38 میلیون تومان مستمری دریافت می نماید این مبلغ به پشتوانه ذخیره ریاضی متقاضی می باشد و در واقع 75 درصد از سود ذخیره ریاضی سال پانزدهم پرداخت می گردد . لازم به ذکر است به مبلغ ذخیره ریاضی و مستمری متقاضی حد اقل 10 درصد سالیانه اضافه می گردد. جهت اطلاع از شرایط فروش این بیمه نامه و دیگر شرایط آن با مشاورین فروش ما در ارتباط باشید جهت دریافت خدمات و اطلاعات بیشتر  اینجا کلیک فرمایید .

مراحل دریافت این تسهیلات :

Ο روش اول مراجعه از طریق سایت : در این طرح متقاضی پس از واریز وجه ودیعه به مبلغ 200 هزار تومان از طریق درگاه تعبیه شده در سایت ( در پایین همین صفحه ) و تایید آن توسط کارشناس فروش ، فرم ثبت نام و قرارداد بیمه به آدرس و کد پستی ثبت شده توسط متقاضی( در فرم واریز ) ، ارسال می گردد .

سپس متقاضی با تکمیل فرم ها ،امضاء و اثر انگشت ذیل قراردادها ، آنها را به همان آدرس مرسوله (دفتر مرکزی گروه صنعتی بیتاهم ) ارسال می نماید .

( با توجه به اینکه پس از تکمیل پرونده متقاضی دربانک ، بانک عامل مبلغ 25 میلیون تومان از حساب بیتاهم برداشت و در حساب متقاضی واریز و آن مبلغ را به مدت 36 ماه مسدود می نماید ، لذا متقاضی می بایست این مبلغ را پس از دریافت تسهیلات خود به بیتا هم باز گرداند بدین ترتیب متقاضی می بایست سه فقره فیش برداشت از حساب  ، دو فقره به مبلغ 25 میلیون تومان و دیگری به مبلغ 5 میلیون تومان را تکمیل نماید . کلیه این فیشها به بانک عامل ارجاء می گردد و پس از واریز تسهیلات مبلغ 25 میلیون اول به بیتاهم بابت تسویه حساب عودت می گردد و همچنین مبلغ 5 میلیون به حساب نمایندگی بیمه باران ، جهت صدور الف – 3 میلیون تومان بیمه عمر و سرمایه گذاری تبسم باران و ب – 2 میلیون تومان به عنوان ودیعه تعیین شده که در فرم درخواست بابت ثبت نام بیمه مستمری ترنم باران به آن اشاره گردیده است ، واریز می گردد . باقیمانده تسهیلات به مبلغ 20 میلیون تومان وام کمک معیشتی جهت استفاده متقاضی به هر نحو در حساب متقاضی باقی خواهد ماند. همچنین فیش دوم به مبلغ 25 میلیون تومان بر روی پرونده متقاضی باقی خواهد ماند تا پس از تکمیل اقساط و آزاد سازی مبلغ مسدود شده ( مبلغ 25 میلیون تومان اولیه ) ، جهت تکمیل مبلغ باقیمانده بیمه نامه مستمری ترنم باران به حساب نمایندگی بیمه باران واریز گردد. )

بعد از دریافت مدارک توسط بیتاهم ، معرفی نامه به بانک برای متقاضی ارسال و از آن پس متقاضی می تواند به بانک مربوطه جهت تکمیل پرونده و ارائه ضامنین مراجعه نماید.

Ο روش دوم مراجعه به صورت حضوری به دفتر مرکزی بیتاهم و یا دفتر نمایندگی بیمه  و یا فروشگاه بیتاهم :

آدرس اصفهان – خمینی شهر – خیابان شریعتی جنوبی – جنب بانک ملت ساختمان آریا واحد 1 و واحد 2 ( دفتر مرکزی بیتاهم و دفتر نمایندگی بیمه باران )

آدرس فروشگاه بیتاهم ، اصفهان – خیابان آتشگاه جنب رستوران شب نشین 

20 میلیون تومان از تسهیلات مخصوص استفاده متقاضی تحت عنوان وام کمک معیشتی می باشد و 30 میلیون تومان جهت صدور بیمه نامه می باشد که که 3 میلیون تومان آن مخصوص بیمه عمر و سرمایه گذاری تبسم باران می باشد و 27 میلیون تومان جهت صدور بیمه (مستمری ) ترنم باران می باشد . لازم به ذکر است صدور بیمه نامه تبسم در ابتدای شروع اقساط صادر و بیمه نامه مستمری ترنم باران در انتهای پرداخت اقساط صادر می گردد .

بیتام بیمه باران

فرم ثبت نام وپرداخت ودیعه

( کلیک فرمائید)